جوانسازی پوست با طب سوزنی

کیم کارداشیان در مطب طب سوزنی

کاربرد طب سوزنی در جوانسازی پوست ، حتی قبل از اینکه کیم کارداشیان و گونت پالترو از آن استفاده کنند شناخته شده بود . طب سوزنی به روش های مختلفی مانند افزایش خونرسانی به بافتها ، تحریک کلاژن سازی و همچنین اثرات مرکزی میتواند باعث از بین رفتن چروک های صورت و گردن ، پف و تیرگی زیر چشم ، بهبود خط اخم و خط خنده شوند

سوزن های کاشته شده در گوش پنه لوپه کروز

فواید طب سوزنی زیبایی

مهمترین مزیت طب سوزنی زیبایی به روش های مرسوم مانند بوتاکس ، میکرونیدلینگ ، تزریق ژل و… بی خطر بودن آن است . همه ما کسانی را می شناسیم که در اثر بوتاکس به طور موقت دچار افتادگی پلک شده اند . عدم تقارن صورت بعد از لیفت با نخ بسیار شایع است . میکرونیدلینگ بسیار دردناک است . تزریق ژل میتواند عوارضی مانند عفونت  و حتی نکروز بافت را در اثر آسیب به عروق حیاتی پیش آورد.

چنین عوارضی در مورد طب سوزنی مطلقا وجود ندارد .هیچ گونه ماده خارجی و شیمیایی وارد بدن نمیشود .  همچنین هزینه طب سوزنی نیز بسیار کمتر از روش های مرسوم است . گرچه سرعت بوجود آمدن تغییر در پوست نیز کمتر از روش های ذکر شده است . معمولا از جلسه سوم تا چهارم ، به طور واضح میتوانید تغییرات را در پوست خود ببینید و این تغییرات به تدریج تا جلسه دهم به حداکثر خود می رسد.

برخلاف تصور بسیاری از افراد ، وارد شدن سوزن های طب سوزنی به بدن تقریبا درد ندارد . سوزن ها بسیار نازک هست و به سادگی وارد پوست می شوند . ار جلسه دوم خودتان میتوانید سوزن ها را با روشی که به شما آموزش میدهیم از پوست خارج کنید . توجه کنید که سوزن های طب سوزنی استریل و یک بار مصرف هستند و جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد .

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن ۷۶۵۰۴۶۷۶ مطب تماس بگیرید  . مشاوره حضوری طب سوزنی رایگان است

یک نظر در جوانسازی پوست با طب سوزنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *